Pełna księgowość dla NGO

Obsługa księgowości organizacji pozarządowych to nasza specjalność!

Pełna księgowość dla NGO

Jako Biuro Rachunkowe zapewniamy pełną obsługę księgową dla Twojej organizacji. Dzięki pracy naszych specjalistów nie będziesz musiał orientować się w przepisach, które nieustannie się zmieniają. Przygotujemy za Ciebie odpowiednie deklaracje podatkowe i raporty finansowe, przeprowadzimy optymalizację podatkową i zadbamy o całą dokumentację finansową Twojej organizacji.

Usługa pełnej księgowości obejmuje również kontrolę i przegląd rachunków, formalno-rachunkową weryfikację dokumentów, uzgadnianie sald, sporządzanie deklaracji podatkowych oraz identyfikacji podatkowej, przygotowywanie sprawozdań GUS, prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz dodatkowe usługi księgowo-finansowe, które ustalimy indywidualnie.

To nie wszystko…

Jako profesjonalna firma, zajmująca się kompleksową obsługą NGO, zapewniamy pomoc w pozyskiwaniu środków krajowych i zagranicznych, prowadzimy rozliczanie otrzymanych dofinansowań, przygotowanie wzorów uchwał, druków do KRS-u, rejestrację organizacji jako OPP i wiele innych.

A to wszystko dostępne dla ciebie 24 h na dobę dzięki naszemu serwisowi internetowemu. Na bieżąco masz dostęp do informacji na temat sytuacji finansowej swojej organizacji, postępu finansowego realizowanych projektów i zadań publicznych oraz dzięki opcji schowka dokumentów – również dostęp do skanów wszystkich faktur i rachunków.

Pełna księgowość dla NGO