O firmie

Kim jesteśmy?

Centrum Księgowości i Edukacji Finansowej to firma, specjalizująca się w usługach z zakresu prowadzenia księgowości, kadr i płac, a także pozyskiwania środków finansowych z Unii Europejskiej.

Jak działamy?

Nasz zespół tworzą profesjonaliści wykwalifikowani i doświadczeni w dziedzinie księgowości oraz finansów. Priorytetem naszych działań jest zadowolenie Klientów i spełnienie ich oczekiwań. Dlatego do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, oferując różnorodny zakres usług oraz rozmaite formy współpracy.

Szczególnie dbamy o przyjazne i partnerskie relacje z naszymi Klientami, a także o wzajemne zaufanie. Budowanie pozytywnych relacji oraz dostarczanie rzetelnych informacji na temat sytuacji finansowej organizacji są dla nas równie ważne, jak nieustanne podnoszenie naszych kwalifikacji i wiedzy tak, aby działać w najlepszym interesie naszych Klientów.

Nasza strategia

Strategia naszej firmy opiera się na innowacyjnych metodach pracy, zapewniających wysokie wyniki i szybkie rezultaty. Proponujemy rozwiązania, oparte na nowoczesnych systemach komputerowych naszego autorstwa, które stale rozwijamy i aktualizujemy.

Galeria publikacji