O serwisie

Serwis powstał z myślą o organizacjach pozarządowych, którzy szukają sposobów na proste i sprawne prowadzenie dokumentacji swojej fundacji lub stowarzyszenia. Naszym Klientom oferujemy dwa typy usług:

Księgowość Internetowa – oprogramowanie, dzięki któremu prowadzenie księgowości stanie się niezwykle łatwe, a jego użytkownik nie będzie musiał posiadać aktualnej wiedzy z tej dziedziny ani odpowiednich kwalifikacji.

Biuro Rachunkowe – to wachlarz usług, starannie dobranych do potrzeb Klienta i umożliwiających mu częściowe lub całkowite powierzenie swojej księgowości naszym specjalistom.

Tym, co wyróżnia nas na tle wielu innych podobnych serwisów, jest oferta, skierowana przede wszystkim dla NGO! Obecnie na rynku brakuje dobrych programów księgowych dla organizacji pozarządowych. Niewielu jest również profesjonalistów, którzy zajmują się tą specyficzną formą księgowości. My skupiliśmy w jednym zespole specjalistów w tej dziedzinie i dzięki ich wiedzy oraz długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Naszym Klientom proponujemy również inne rozwiązania, które wyróżniają nasz serwis i świadczą o jego innowacyjności. Są to:

- możliwość tworzenia dedykowanych planów kont dla różnego rodzaju organizacji;
- tworzenie i generowanie raportów kasowych;
- możliwość sporządzania automatycznych zestawień i sprawozdań
- możliwość automatycznego rozliczania zadań publicznych przy prowadzeniu ewidencji księgowej
- funkcję pozwalające w łatwy sposób prowadzić wydzieloną ewidencję zadań i projektów

W ramach innych modułów serwis umożliwia także tworzenie umów o pracę, umowy zlecenia lub o dzieło, a także umów wolontariackich. Klienci, którzy zdecydują się na korzystanie z usług Biura Rachunkowego otrzymują dodatkowo całodobowy dostęp on-line do swoich dokumentów oraz opiekę indywidualnego eksperta.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz do nawiązania z nami współpracy!
Galeria publikacji